Evlere tespih işi verenler 2013

TESPİH İŞİ VERİLİR

İstanbul’da oturan ve evinden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları!Evde tespih dizimi işi yaparak ek gelir sağlamak ister misiniz?Eğer cevabınız evetse bize 0535 941 14 85 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.İster ekip olarak isterseniz de tek başınıza bu işi yapabilirsiniz.

TÜM TÜRKİYE’YE TESPİH İŞİ VERİLECEKTİR

Türkiye’nin her yerine tespih işi verilecektir.Çalışmak isteyen bayanlar meh3503@hotmail.com adresine mail atabilirler.Ekibi olanlar ve bu işi daha önceden yapmış olanlar tercih sebebidir.Deneyimsiz olanlar da değerlendirilecektir.

EVDE TESPİH DİZİMİ İŞİ VERİLİR

İstanbul Beykoz ve çevresinde ikamet eden,evde tesbih dizimi yapabilecek,eli hızlı,haftada 1000 adet tespihi teslim edebilecek ekipler aranıyor.Ücret oldukça tatminkardır.İşimizin yoğunluğundan dolayı acil elemanlara ihtiyaç vardır.Bay bayan farketmez.İletişim için 0530 292 74 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Evlere tespih işi verenler 2013 yılında da ev hanımlarına fırsat olmaya devam ediyor.Eğer siz de evinizden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız sayfamızın en altındaki yorum bölümünden iş ilanınızı yayımlayabilirsiniz.Böylece evlere iş veren firmalara kısa sürede ulaşabilirsiniz.Ancak ilanlarınızı yayımlamadan önce iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun.İlanlarınıza mail adresiniz dışında kesinlikle telefon numaralarınızı eklemeyin ve işe başlamak için depozito,kapora adı altında istenen paraları sakın ödemeyin.

 

1 comment — post a comment

elif doğan

mersinde ikamet ediyorum evden teşbih,nikah şekeri mandal işlerinizde yardımcı olabilirim.mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir