LİDERLİK PRİMLERİ

Bronz Lider : Alttan çıkan tek 7 yıldız için alınan liderlik rozetidir. Alacağı ekstra prim ise 300 YTL Maaş+ yan kol cirosunun kesintisiz %3’dür. Bunun haricinde yine yan kolundan %24’e göre primini alır.

Gümüş Lider : Alttan çıkan iki 7 yıldız için alınan liderlik rozetidir. Yan kol cirosundan %24’e göre alacağı primin dışında 570 YTL sabit maaş’a hak kazanır. Ve bunun için hiçbir yan kol cirosu koşulu istenmez. Bu maaşının yanında da şirket tarafından telefon desteği verilir. Faturası şirket tarafından ödenen şirket hattına sahip olur.

Altın Lider : Alttan çıkarılan üç 7 Yıldız için alınan liderlik rozetidir. 900 YTL sabit maaş + yan kol cirosunun %24’e göre primini hak eder. Bunun yanında şirket bir laptop ile üyeyi ödüllendirilerek , 5 kişilik bir tatil hakkı kazanır.

Platin Lider : Alttan çıkarılan dört 7 Yıldız için alınan liderlik rozetidir. 1700 YTL sabit maaş + yan kol cirosunun %24’e göre primini hak eder. Bunun yanında şirket üyeye sigorta desteği sağlar . üye istemediği taktirde sigorta primini nakit olarak tahsil edebilir.

Pırlanta Lider : Alttan çıkarılan beş 7 Yıldız için alınan liderlik rozetidir. 2.500 YTL sabit maaş + yan kol cirosunun %24’e göre primini hak eder. Bunun yanında şirket üyenin tüm masraflarını karşılayarak umre ziyaretine gönderir. Bu imkandan yararlanmak istemeyen üye ise günün koşullarına göre ziyaret bedelini nakit alabilir.

Zümrüt Lider : Alttan çıkarılan altı 7 Yıldız için alınan liderlik rozetidir. 3.800 YTL sabit maaş + yan kol cirosunun %24’e göre primini hak eder. Bunun yanında şirket üyenin altına araç tahsis ederek desteklemiş olur.

Yakut Lider : Alttan çıkarılan yedi 7 Yıldız için alınan liderlik rozetidir. 5.000 YTL sabit maaş + yan kol cirosunun %24’e göre primini hak eder. Bunun yanında şirket üyenin şahsına özel tüm masraflarını karşılayarak ofis açma desteği sağlar ve ofis bilgileri ana sayfasından duyurarak bulunduğu ilde üyesini reklam yoluyla da destekler. Yakut üye konuma yükselen üyeler şirketin aylık yönetim toplantılarına katılma hakkı kazanır.

 

Sistemimizde hiçbir liderlik kademesinde yan kol cirosu koşulmamıştır. Tamamen koşulsuz ev baremsiz sabit maaşlar üye hesabına yatırılır. En büyük yeniliklerimizden ve farklarımızdan birisi de budur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir