Erol Marketing

EROL MARKETİNG

Erol Marketing Sistem üyeliğinizde sizede bu şekilde bir referans numarası verilecek ve tüm üyelik işlerinizi bu şekilde takip edeceksiniz. aşağıdaki tanıtım bilgilerine bu linktende ulaşabilirsiniz

                     www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=13000

Erol Marketing Sistem (EMS) sizlere minimum maliyet ve sıfır risk ile kendi işinizi kurma şansı veriyor. Sistemimiz kazan-kazandır ilkesini temel alan ve oldukça kazançlı bir sistemdir. EMS ile çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyecek ve ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracaksınız..

Erol Marketing organizasyonda  5 koldan kazanç sağlarsınız.

Şimdi kazanç sisteminizi maddeler halinde inceleyelim.

ncelikle şunu belirtelim ki bu 5 kazanç kolu ayrı ayrı kazanç kolları değil, bir bütündür. Aynı anda 5 kolun tamamından kazanç sağlayabilirsiniz. Yada sadece satış yaparak veya sadece organizasyon ile ekip oluşturarak kazanabilirsiniz.

1. Üyelik Primi                 BAŞLAMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

 Üyelik priminde, yaptığınız her üyeden şirket size 3  ytl veriyor. Üyelerinizin de yaptığı her üyeden size yine 3 ytl geliyor. Üçüncü kademede de aynı şekilde yani üyelerinizin üyelerinin de yaptığı her üyeden şirket size yine 3 ytl veriyor ve bu şekilde 10. kademeye kadar devam ediyor geliriniz.

Basit bir örnekle açıklayacak olursak. Diyelim ki sistemimize girdiniz ve bir aylık bir çalışma yaptınız. Ay sonunda  toplam 3 tane üye buldunuz ve sizin sisteme kattığınız herkes de  sadece 3’ er üye buldu..bu durumda yalnızca üyelik priminizden kazanacağınız primi hesaplayalım :

1. ay: siz 3 üye yaptınız ve 3 x 3= 9 YTL kazandınız

2. ay : 3 üyenizde 3’er üye yaptı ve toplamda 3 x 3= 9 üyeniz oldu.

          Kazancınız ise 9*3= 27 YTL

3. ay : 9 üye de 3’er tane üye yaptı.Toplamda 9*3=27 üyeniz oldu.

          Kazancını ise 27*3  = 81 YTL

4.ay , 5.ay , 6. Ayda aynı şekilde geliriniz katlanarak devam edecek ve 10.ayın sonunda o ayki kazancınız tam 177.147 YTL ..

10 ay boyunca kazandığımız toplam prim ise 250 milyarın üzerinde…

Ve bu sadece üyelik priminden elde ettiğiniz gelir.. Bu gelire kavuştuğunuzda altınızda binlerce üyeden oluşmuş bir ekibiniz olacak. Ve bu ekipten kim ne zaman bir ürün satışı yapsa veya kendi ihtiyacı için alışveriş yapsa bu sizin ekip cironuzu oluşturacak ve buradaki ciro size her ay sürekli bir gelir kaynağı olacak..

 

 

 

 

1 comment — post a comment

admin

erol marketing kendi söylemiyle dünyanın en çok kazandıran network marketing sistemlerinden biridir.

http://www.is-arayanlar.net sitesinden buyurun bakınız