TURKEY CALIVITA

Calivita International uluslararası bir network firmasıdır. Alternatif tedaviler ve sağlık ürünleri konusunda öncü bir kuruşuştur1991 yılında sağlıklı ve kaliteli bir yaşam olanağı sunmak amacıyla kurulmuştur. . Bünyesinde 37 ülkede faaliyet gösteren 350 000’e yakın üye bulunmaktadır. 17 yılı aşkın bir süredir %100 kalite güvencesi ile sizlere tamamıyla doğal ve özel gıda takviyeleri sunmaktadır. Bu hizmeti gerçekleştirirken en iyi şekilde bilgilenmenizi sağlayan doktor konsültasyonlarına çok büyük bir önem atfetmektedir. Turkey Calivita En kısa zamanda diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de Prof. Dr. Valeria Szedlak’ın başkanlığında doktorlardan oluşan bir Tıp Konseyi kurulacak ve geniş çapta Tıp konferansları düzenlenecektir.

Amacı sağlıklı ve kaliteli bir yaşam olanağı sunmak, grubunuzla oluşturduğunuz sinerjiyle oluşan çalışmalarınızda sizlere destek olarak hep birlikte büyük bir başarıya imza atmak ve giderek büyüyen bu ailenin tüm bireylerinin mutluluğunu sağlamaktır.
Vizyonu sağlam temeller üzerine kurulmuş son derece etik, güvene dayalı, başarıya doğru kararlı bir şekilde ilerleyen bir network ailesi kurarak Network´ de ilk tercih edilen olmaktır.

Misyonu Herkes için eşit iş ve kariyer fırsatı sunmaktır.
Sağlıkla özdeşleşen Calivita International gıda takviyelerinin tamamı Amerika tarafından verilen, tüm dünyaca bu alanda otorite olarak kabul edilen FDA onayına sahiptir. Bunun yanı sıra ürünlerimizin tamamı Tarım Bakanlığı onayına da sahiptir.

Ürünlerimiz doğal içeriklere dayanılarak üretilmiştir. Kimyasal koruyucu, katkı maddesi, yapay renklendirici vb. içermemektedir.

Calivita International Çok Katlı Pazarlama (MLM) sistemiyle çalışarak sizlere global anlamda bir iş ortaklığı teklif etmektedir. MLM, mal ve hizmetlerin siz ve çevrenizdeki insanların eforları aracılığıyla dolaşımını sağlayan bir pazarlama sistemidir. MLM (Çok Katlı Pazarlama)’in en önemli bileşenleri: Bireysel Gelişim, Liderlik, İletişim ve Kopyalama’dır.

calivita türkiye   calivita ürünleri   turkey calivita

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir