Yeni Baklava Dükkanı Açmak İsteyenler için..

Yetişoğlu Baklava Markası ile, Adana nın ilk baklava fabrikasını 2010 yılında açtık. baklava fabrikamız, 20 baklava ustamız ile günlük 600 tepsi baklava üretimi yapma kapasitesindedir. İstenilen miktar kadar adresinize gönderilir, şerbeti verilmiş ve satışa hazır durumdadır. Siz sadece dükkanınıza koyarak satış yaparsınız.

Bizimle neden çalışmalısınız?
1. Yetişoğlu Baklava Markasına güvenin. kaliteli ve uygun fiyatlarımızla hem müşterileriniz memnun kalacak, hemde cebiniz rahat edecek.

2. Franchise adı altında (halk arasında hava parası) herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Siz sadece kurulu dükkanınıza baklavalarımızı koymak ile satışa başlarsınız. baklava fiyatları mız haricinde başka herhangi bir şart veya para istemiyoruz. Franchise ile ilgili başka bir kural koymuyoruz. Sadece bizden baklava ve tatlıyı toptan almanız yeterlidir. Kar oranımız gayet iyidir.

3. üretim yapmak için elektrik, su, gerekli izinler, yer kirası, usta maaşı ve sigortası gibi birçok giderden sizleri kurtarıyoruz. bu sayede maliyetinizi daha rahat hesaplayarak, üretim için umulmadık risklere de katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

4. Baklavalarımız 5 gün tazeliğini ve tadını bozmayacak kadar kalitelidir.

Bizim önerimiz, markalı ve kaliteli toptan baklava alıp satmanız. Böyle bile olsa kar oranınız ideal boyutlarda olacaktır. Güncel fiyatlarımızı sorunuz.

Yetişoğlu Baklava Sahibi Bahri Bey Direkt Cebi. Sorularınızı ve siparişlerinizi direkt olarak kendisine de iletebilirsiniz.

Cep: 0541 882 46 19

Yetişoğlu Baklava (Taşcanlar Pastanesi) Parakende satış dükkanı: 0322 346 63 46

Merkez Adres :

Levent Mah. Levent Cad. No:64/B Yüreğir/ADANA

Baklava Fabrikası Adres :

Levent Mah. Yeni Sanayi Sitesi 1876 Sk. No:46/A Yüreğir /ADANA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir