Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır

Bankalara kredi veya kredi borçları olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. Hatta borçlarından dolayı hacizlik olanlarda. Bankalar ile  hacizlik olduğunuz zaman, tüm borçlarınızı kapatsanız dahi, 5 yıl boyunca hiçbir bankadan kredi başvurunuz kabul edilmez. Bu nedenle ödemekte zorladığınız borçlarınızı en başından çözüme kavuşturmaya çalışın. Yoksa borçlarınızı kapatmak için bile kredi talebiniz kabul olmayabilir.   

İlk olarak borçlu olduğunuz bankadan yardım alabilirsiniz. Yani olağan borçlarınızı ödemek zorluk çektiğinizden dolayı yapılandırılmasını isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda tüm bankalar kabul etmektedir. Ama bununla birlikte size ek ödemeler çıkacaktır. Erken kapatma cezası, yeni dosya masrafı gibi ödemeler. Çalıştığınız bankanın şartları size uygun gelmeyebilir. Ya da daha düşük faiz oranları ile kredi veren bankalarlar olabilir. Bu gibi avantajları değerlendirip, borçlarınızı kapatmalarını isteyebilirsiniz.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisinden yararlanabilirsiniz. Sadece ihtiyaç kedisi değil, konut borcunuzu da kapatmak için, konut kredisi talebinde de bulunabilirsiniz. Kredi seçeneklerinizi masrafsız kredi olarak, aylık veya üç aylık ödeme planları olarak belirleyebilirsiniz. Çekeceğiniz 30 Bin TL lik krediniz için 48 vade ile aylık ödemeleriniz 883 TL ödeyerek tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Borç kapatma kredi başvurunuz için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine bile gitmenize gerek kalmadan internet bankacılığı sayesinde başvuruda bulunabilirsiniz. Web sitesinden adınızı, soyadınız, TC kimlik numaranızı, istediğiniz kredi miktarınızı ve iletişim bilgilerinizi yazıp göndermeniz yeterlidir. Birkaç dakika içinde, kredi başvuru sonucunuz iletişim bilgilerinize iletilmektedir.

http://www.borckapatmakredisi.com/ziraat adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer kredi sonucunuz olumlu geldi ise, kimliğiniz ve gelir belgeniz ile size en yakın şubeye başvurabilirsiniz. Şubeye gittiğiniz zaman, borcunuz olan bankaları belirtmeniz yeterli. Ziraat bankası diğer bankalar ile irtibata geçerek sizin tüm borç miktarlarınızı öğrenecektir. Daha sonra onaylanmış kredi limitinizi borçlu olduğunuz bankalara havale veya eft yoluyla borçlarınızı kapacaktır. Sadece bir değil  birkaç bankaya borcunuzun olması önemli değil. Hangi bankaya borcunuz var ise, limitiniz dahilinde ödemeleriniz yapılmaktadır. Sizde böylelikle tüm borçlarınızdan kurtulup, yeni kredinizi daha uzun vadeler ile ödemenin rahatlığını yaşayacaksınız. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz  bankacılık sistemlerinden yada  444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kaynak: http://www.borckapatmakredisi.com/ziraat-bankasi-borc-kapatma-kredisi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir