Şekerbank Altın Emeklilik 2. Bahar Kampanyası

Şekerbank emeklilere özel çok sayıda paket ve kampanya düzenliyor. En son aralık aymda başlattığı kampanya kapsamında emekli maaşını en az bir yıl çekmeyeceğini garanti eden emeklilere banka bir çeyrek altına tekabül eden i,60 gr altın hediye ediyor.

‘-’Altın Emeklilik” adıyla sundukları kampanyanın 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olduğu bilgisini veren Şekerbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, bunun dışında emekli maaşını Şekerbank’tan alanlara “Altın Emeklilik Kredisi” kullandırdıklarını söylüyor.

Söz konusu kampanyaların dışında emeklilerin çok sayıda bankacılık ürününden avantajlı şartlarla yararlandığını da vurgulayan Özciğer, bu avantajları ise şöyle sıralıyor:

“Emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimizin maaş hesaplarından hesap işletim ücreti almıyoruz. Ayrıca emekli müşterilerimize, maaş kuyruğu beklemeden maaşlarını bankamızın şube ve ATM’lerinden çekme kolaylığının yanı sıra İndirimo.com’dan özel indirim fırsatlarından yararlanabilme olanağı sağlıyoruz. Bu hizmetlere ek olarak internet ve telefon bankacılığı ile Şekerbank ATM’leri üzerinden avantajlı vadeli mevduat oranları sunuyoruz. Ayrıca maaş müşterisi olup aynı zamanda vadeli mevduatı bulunan müşterilerimize sunduğumuz “İkinci Bahar Paketi’ne sahip emeklilerimiz internet, telefon bankacılığı üzerinden tüm havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapabiliyor. Ayrıca Şeker Bonus kredi kartından yapılan BES ödemelerinde ise ilk seferde 50 TL bonus kazanıyorlar.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir