HSBC Gelir Belgesiz Kredi

HSBC Bankası özellikle ihtiyaç kredisi ile tüm tüketicilerin imdadına yetişmeye devam ediyor. Sizde dilerseniz gelir belgesi sunmadan bankadan kredi kullanabilir ve maddi problemlerinizden sıyrılabilirsiniz. İsterseniz kamu kurumu çalışanı olun isterseniz de özel sektör hiçbir önemi bulunmuyor.

Sadece kredi notunuzun düşük olmaması ve geçmiş dönemler de ödenmemiş borcunuzun bulunmaması yeterli olacaktır. Sonrasında dilerseniz en yakın şubeye giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeye gidecek kadar zamanım yok diyor iseniz de bankanın resmi internet adresi üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Belirttiğimiz şartlarda krediyi 48 aya varan vadeler ve %1,70 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Bu şekilde 15 bin TL kredi kullandığınız da aylık taksit rakamı sadece 494 TL olacaktır. Diğer rakamlarda ki kredi taksit oranı hesaplamaları için ise bankanın resmi internet adresinden yine faydalanabilirsiniz.

Gelir belgesi sunmadan zaman kaybetmeden kullanabileceğiz kredi hakkında daha fazla bilgi için HSBC bankası telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Daha fazla beklemeden kampanya kapanmadan sizde faydalanıcılar arasında yerinizi alın.

Kaynakça: http://www.gelirbelgesizkredi.net/hsbc-gelir-belgesiz-kredi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir