Denizbank Doğalgaz Faturasına İndirim Avantajı

Denizbank Doğalgaz Faturasına İndirim:Denizbank 2009 yılından bu yana “Denizbank Emekli Bankacılığı” uygulamasını sürdürüyor. Bu kapsamda Emekli Bonus kredi kartı çıkarttıklarını söyleyen Denizbank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, halen emeklilere özel sundukları üç farklı kampanya olduğunu vurguluyor.

Bu kampanyalardan ilki 250 TL’ye varan bonus fırsatı. Bu kampanya kapsamında 2014 Şubat sonuna kadar emekli maaşını Denizbank’a getirenler 100 TL hoş geldin Bonus’u alıyor. Ayrıca Emekli Bonus kartları ile bir yıl süre ile yapacakları market harcamaları için de 150 TL’ye varan bonus imkanına kavuşuyor. 31 Aralık’a kadar devam edecek bu kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin bunun için bir yıl süre ile maaşını bankadan alacağını taahhüt etmesi gerekiyor. Diğer fırsat ise, 5 bin TL’ye kadar sıfır faizli ve masrafsız kredi imkanı.

Banka ayrıca emekli tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren herkese aylık bin TL Bonus kazanma fırsatı da sağlıyor. Yönlendirmiş olduğu her emekli için 50 TL kazanabilecek olan emekliler bir ay içinde maksimum 20 emekli için bin TL bonus kazanabiliyor.

Maaşını bankadan alan emekliler için ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranları ve başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade imkan sunduklarını söyleyen Ertürk, diğer ayrıcalıkları ise şöyle özetliyor:

“Üç ayda bir maaş alanlara ise üç ayda bir anapara ödemeli ‘Emekli Kredisi’ veriyoruz. Mevduata ise özel faiz oranı uyguluyoruz. Ayrıca emekli müşterilerimiz şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini yapabiliyor. Türkiye’deki ve dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama hizmeti sunuyoruz. İletişim Merkezi ve internet şubesinden ücretsiz EFT ve havale yapabiliyor, hesap işletim ücreti ise ödemiyorlar. Emekli Bonus kartına doğalgaz faturası için otomatik ödeme talimatı veren emeklilerimiz fatura tutarının yüzde İO’u kadar indirim kazanıyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir