Dore Şubat Kataloğu

Dore doğrudan satış sektöründe 3. yılını Ocak kataloğu ile geride bıraktı. Şubat kataloğunda ise yine farklı kategorilere sahip bir çok ürün bulunuyor. Diğer doğrudan satış markalarından farklı olarak kataloglarında sadece kozmetik ürünlere yer vermeyen Dore ayrıca mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri ve ev temizlik ürünlerine de yer veriyor.

 Ürün grubu çok çeşitli olmasına rağmen markanın az bilinirliği nedeni ile satış temsilcileri istedikleri satış kotalarına ulaşmakta zorlanıyorlar. Hunca Life satış sistemi ise ülkemizin en köklü kozmetik üreticisi olan Hunca Kozmetik tarafından üretildiği için çok daha fazla talep görüyor. Üstelik kataloğun sayfalarında ülkemizde kozmetik alışverişi yapan bayanların en çok tercih ettiği markalardan biri olan Carmina Makyaj Malzemeleri de yer alıyor.

Sistem yeni kurulan bir sistem olduğu için satış temsilcisi olan kişilere hem yüksek kar oranı hemde daha kolay prim kazanma imkanı sunuyor. Hunca Kozmetik tüm ürünlerini Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan fabrikasında üretiyor. % 100 yerli sermaye ile ülke sınırları içerisinde üretilen Hunca Life katalog ürünleri doğrudan satış pazarına yeni adım attığı için oldukça uygun fiyatlardan satılıyor.

 Ayrıca satış temsilcilerinin yapmış oldukları satışlarını artırabilmeleri için bir alana bir bedava, bir alana % 50 indirim, parfüm alana devam ürünleri hediye gibi çok çeşitli kampanyalar bulunuyor. Böylelikle uygun fiyatlı ürünleri satmanız kolaylaşırken elde edeceğiniz kazanç yükselecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir