resellerbook.org

RESELLER BOOK GÜZEL DERLENMİŞ İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ ANLATAN BİR KİTAPTIR. SADECE 1-2 YOL YAZILMAMIŞ GENEL KAZANMA YÖNTEMLERİNİN ANLATILDIĞI İYİ BİR  DÜZENLEMEDİR..

Reseller Book’u satın almaya karar vermeden önce şu hususları bilmenizi istiyoruz:

1-Reseller Book’u satın aldığınızda domain ve hosting dahil bir hazır siteniz olacak, ama para kazanmak için sadece sitenizin olması yeterli değil.

2-Kitapta web sitenizden para kazanma teknikleri hakkında bilgi verilmiştir. Bunları öğreninceye kadar bir kaç kez okumalı ve güncellemeleri takip etmelisiniz.

3-Kısa zamanda para kazanmaya başlayabilmeniz için bir miktar (en az 100 TL) sermayenizin olması şarttır. Aksi halde kazancınız çok az olur. Kazanacağınız paranın miktarı, koyduğunuz sermaye ile doğru orantılı olacaktır. Uygulayacağınız tekniklerde kâr oranı ortalama % 100 civarındadır. Ancak bu oran zaman içerisinde devamlı olarak artış gösterecektir.

4-Günde en az 1-2 saat çalışarak sitenize emek vermeli, sistemin işleyişini takip etmelisiniz. Ancak çalıştıkça giderek daha az zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

Bu şartlar size uyuyorsa ve yerine getirecekseniz, Reseller Book’u satın almanızı tavsiye ediyoruz ve kazanacağınızı garanti ediyoruz.

İş arıyorsanız?

İşiniz var ve ek iş yapmak istiyorsanız?

Evinizden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız?

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız?

Doğru yerdesiniz! Reseller Book’la bunların hepsi mümkün…

RESELLER BOOK NEDİR?           TIKLAYIN BAKMAK İÇİN

Günümüzde internet binlerce insana evini geçindirecek bir iş imkânı sağlarken, binlercesine de servet kazandıran bir ortamdır. İnternetten para kazanmak için gereken en önemli sermaye bilgi ve tecrübedir. Bunlara sahip olan kişilerin para kazanması kaçınılmazdır.

İnternette para kazandıracak bilgi ve tecrübeye sahip olmanın iki yolu vardır:

1-Deneme-Yanılma Metodu:

Aylarca, hatta yıllarca süren araştırma ve incelemeler sonucu edindiğiniz bilgileri deneyerek gerçekten işe yarayıp yaramadığını görebilirsiniz. Ama bu oldukça dolambaçlı, pahalı ve başarı ihtimali zayıf olan bir yoldur. Çünkü internette neredeyse sınırsız olan bilgi potansiyeli zaman içerisinde bilgi kirliliğine dönüşmüştür. Doğru bilgiler kadar, yanlış bilgiler de bulunmaktadır. Size bir yol gösteren yoksa ve bilginin doğruluğunu test edecek yeterli bilgi alt yapısına sahip değilseniz yanlışa düşme ihtimaliniz çok fazladır. Bir süre sonra hata yaptığınızı anlarsınız, ama iş işten geçmiş olur. Onu bırakır bu defa başka işler denersiniz. Bu deneme yanılmalar doğal olarak insana çok para ve zaman kaybettirmekte ve çoğu kişinin kaybetmeye tahammülü olmadığı için pişmanlık içerisinde denemekten vazgeçmektedir.

2-Bilgi ve Tecrübeyi Satın Almak:

İnternetten para kazanma tekniklerini anlatan kitapları satın almak veya eğitim programlarına katılmak, bu konuda bilgi ve tecrübe kazanmanın en ucuz ve en kısa yoludur. Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok diye bir söz vardır ki, bu söz var olan bilgi ve tecrübeden yararlanmayı salık verir. Doğrusu da budur. Amerika’nın keşfi kolay olmamıştır ve aylarca süren bu yolculukta bir çok insan hayatını kaybetmiştir. Şimdi ise 12 saatte konforlu bir şekilde ulaşılabilmektedir. Aklı başında olan insan Amerika’yı bulmak umuduyla bilmediği denizlere yelken açmak yerine, oraya güvenli ve hızlı bir şekilde götüren bir hava yolu şirketine gidip bedelini ödeyerek sunduğu hizmetten faydalanmayı tercih etmelidir.

Reseller Book’ta internetten para kazanma yöntemleri konusunda yıllarca süren araştırma ve uygulamaları bulabilirsiniz.

Reseller Book’un içeriği tamamen Türkçe’dir.

Ek gelire ihtiyacı olup internetten para kazanmak isteyen ve bu konuda hiç bilgisi olmayanlar, bu işi başarı garantisi olmayan deneme yanılma yoluyla öğrenmeye çalışarak para ve zaman kaybetmek yerine, Reseller Book eğitim programını tercih etmelidirler.

Bir insan için hayatta en önemli şey eğitimdir ve bedava eğitim olmaz. İnsan aldığı eğitimin kalitesine ve değerine göre bir bedel ödemek zorundadır. Bu bedeli pahalı bulduğu için ödemek istemeyen ve profesyonellerden eğitim almayan kişi bu masraftan kurtulmuş olur. Oysa eğitimci Peter Drucker’ın bu konudaki tespiti çarpıcı bir gerçeği ortaya koyar:

“Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, bir de cehaleti deneyin.”

Reseller Book İçeriği

BÖLÜM I

WEB SİTE TASARIMI

Domain seçim kriterleri

Kolay web site tasarımı

Web sitesi tasarımından para kazanmak

Siteye ziyaretçi kazanma teknikleri

PageRank arttırma teknikleri

Web sitesinden para kazanma

Arama motoru optimizasyonu (seo)

Logo tasarımı ve resim editleme teknikleri

BÖLÜM II

GOOGLE ADSENSE

Google Adsense başvurusu

Adsense kurulumu

Reklamları yönetimi

Etkili reklam oluşturma teknikleri

Web sitesinde reklam kodlama teknikleri

Google Adsense’de iddialıyız.

Adsense’den para kazanabilmek için reklamlarınızın tıklama oranı (TO) çok önemlidir. Sıradan web sitelerinde bu oran % 1’in altındadır. Bir çok web master % 2-3’lük bir tıklama oranının büyük başarı olduğunu düşünürler. Oysa hazır site editörümüzün işlevselliği ve uyguladığımız teknikler sayesinde bu oran % 20’leri bulmaktadır.

Yukarıda yeni yapmaya başladığımız ve henüz 5-10 sayfadan ibaret olan bir web sitesinin 1 haftalık kazanç tablosu görülmektedir. Sıradan web siteleri bu tabloyu 2-3 yılda bile göremez.

Adsense kazanç belgemizi görmek için tıklayın

Bu sonucun alınmasında iki önemli etken vardır:

1-Kullandığımız web site editörü

2-Uyguladığımız teknikler

İşin tekniğini bilseniz bile aynı sonucu her web sitesinde, özellikle de bedava site veya bloglarda alamazsınız. Ücretli bile olsa bazı web sitelerinde de reklam kodları çalışmaz. O nedenle Reseller Book kullanıcılarına kendi kullandığımız web site editörünü 1 yıllık domain ve hosting ile birlikte hediye ediyoruz. 1 yıl sonra 65 TL ödeyerek süreyi uzatabilirsiniz.

BÖLÜM III

GOOGLE ADWORDS

Google’dan para kazanma

E-posta hesabı ve kullanımı

Adwords hesabı açma

Kampanya oluşturma teknikleri

Etkileyici reklam metni yazma teknikleri

Keywords seçme kriterleri

Hesap kurulumu

Kredi kartı olmayanlar için kredi kartı

Web sitesi ve blog

E-posta tekniği

Link oluşturma tekniği

İlan sitelerinden para kazanma

Msn’den para kazanma

Facebook’dan para kazanma

Forum sitelerinden para kazanma

BÖLÜM IV

AFFILIATE MARKETİNG

15 günlük affiliate kazancımızın belgesi aşağıdadır:

BÖLÜM V

CLİCKBANK

Clickbank nedir?

Clickbankbaşvurusu

Başarılı ürün seçme kriterleri

Clickbank analizi

BÖLÜM VI

E-TİCARET

İnternette para kazandıran teknikler beynelmilel olduğu için bu tip kitapların genellikle benzer konular içermesi kaçınılmazdır. Ancak yeni başlayanlar için en küçük bir detay bile çok önemli olduğundan kitap çok ayrıntılı bir şekilde yazılmış olmalı ve hiç bilmeyenler bile konuyu anlayabilmelidir. Konuları ana hatlarıyla anlatan ve ileri seviyede bilgi içeren kitapların yeni başlayanlara faydası olmamaktadır. Bir kitabın ayrıntılı yazıldığının en önemli göstergesi sayfa adedidir. Reseller Book en basitten ileri seviyelere doğru içerdiği bilgiyi bütün halinde değil bölümler halinde ve belli aralıklarla veren bir eğitim programıdır ve en geç haftada bir güncellenmektedir.

Reseller Book özgün bir içeriğe sahip orjinal bir eserdir.

Reseller Book’ta bulunan bilgileri internette bulamazsınız. Kitap hazırlanırken hiçbir yerden bir alıntı yapılmamıştır.

Önemli Bir Husus

İnsanlar toplumun faydasına olan bir şeyi yapmayı öğrenmek, diğer bir tabirle bir meslek sahibi olabilmek için uzun bir eğitim sürecinden geçer ve elde ettikleri mesleki bilgi ile maaş karşılığı çalışarak veya kendi işini yaparak geçimini sağlarlar. Herhangi bir mesleği icra etmek için gerekli olan teorik bilgiyi öğrenmeden meslek sahibi olunamaz. Mesleğinde uzman olmak içinse bilgiyi en iyi şekilde öğrenmek ve uygulamak gerekir. Bu da belirli bir süre sabırlı olmak anlamına gelir. Çünkü öğrenmek kolay bir iş değildir.

Bir kağıt üzerinde ya da bilgisayar ekranında gördüğümüz şey bilgi değil enformasyondur. Yazılı ya da görsel enformasyonun bilgiye dönüşmesi için onu öğrenmemiz, diğer bir deyişle beynimizde yerleştirmemiz gerekmektedir. Bu işlem kesinlikle zamana tabidir. Çünkü öğrenmenin kişiden kişiye ve konuya göre değişen bir hızı vardır. Hikaye, roman, fıkra vs. türünden yazıları tek bir okuyuşta öğrenir ve bir daha unutmazsınız. Ancak teknik bilgiler içeren bir yazıyı bir okuyuşta kavramak kesinlikle mümkün değildir. Bu tip konuları öğrenmek için tekrar tekrar okunmak ve pratik yapmak lazımdır.

Reseller Book’ta internetten para kazanmanızı sağlayacak teknik konular en ince ayrıntısına kadar verilmiştir. Çünkü internetten gerçekten para kazanmak için tabiri caizse bu işi bir meslek olarak görüp, gerekli olan teorik bilgiyi ve meslek sırlarını öğrenmek şarttır. Bu nedenle kitapta anlatılan bilgiyi iyice öğrenmek için tekrar tekrar okuyarak pratik yapılmalıdır.

İddia Ediyoruz!

Reseller Book’ta anlatılan tekniklerle para kazanmaya başladığınızda daha önce rastlamadığınıza pişman olacaksınız.

Reseller Book ‘la para kazanmaya hemen başlayın…

Evinizden ayrılmadan…

Bilgisayarınızın başında…

Günlük işleriniz aksamadan…

Patron derdi çekmeden…

Ve aylarca beklemeden…

Hayallerinizi ertelemeyin, rüyalarınızı satın alın.

“resellerbook.org” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir